loading
   (Iran Confair) نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در یک نگاه
تصویرنمایشگاه صنعت ساختمان تهران بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان و ساختمان سازی ایران بوده و همچنین یکی از معروفترین نمایشگاه های خاور میانه است.


نمایشگاه صنعت ساختمان تهران بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان و ساختمان سازی ایران بوده و همچنین یکی از معروفترین نمایشگاه های خاور میانه است. آخرین دوره این نمایشگاه بیش از 60000 بازدیدکننده را به خود جلب کرد تا از محصولات و خدمات به نمایش درآمده توسط 1015 شرکت داخلی و 1999 شرکت خارجی در فضایی به مساحت خالص بیش از 53000 متر مربع دیدن کنند. غرفه داران از کشورهای ترکیه، چین، روسیه، ایتالیا، یونان، قبرس، فرانسه، بلژیک، ژاپن، آلمان، اسپانیا، کره جنوبی، امارات متحده عربی، سوئیس، فنلاند، استرالیا، سوئد، مالزی، انگلستان، آمریکا، پرتغال، نروژ، لهستان، ویتنام و هلند در این نمایشگاه شرکت کرده بودند.
  شرکت نگلن با این نگرش که استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان ، میتواند موجب افزایش سرعت ساخت و کاهش ابطال انرژی و در نتیجه کاهش هزینه تمام شده گردد با کادری مجرب در زمینه ضد آب نمودن قسمت های مختلف ساختمان مفتخر به حضور در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در تاریخ 21 الی 24 مرداد 96 در نمایشگاه بین المللی تهران میباشد.